Samonabíjecí puška CZ BREN 2Ms ráže .223 Rem. - 16,5"

Objednací číslo: 3724-6435-AFKHJDX
59 990 Kč
49 575,74 Kč bez DPH
Na objednávku

Popis produktu

Výhradně samonabíjecí varianta útočné pušky CZ BREN 2, která byla navržena na základě zkušeností nejnáročnějších uživatelů z řad speciálních jednotek a ozbrojených složek operujících kdekoliv na světě i v těch nejdrsnějších klimatických podmínkách.

Zbraňový systém CZ BREN 2 se řadí k vůbec nejdokonalejším na světovém trhu. K jeho přednostem patří jednoduchá konstrukce, extrémní spolehlivost, vysoká přesnost, nízká hmotnost, skvělá ergonomie a oboustranné či snadno přestavitelné ovládací prvky.

Vedle nemožnosti střelby dávkou je největší odlišností od samočinného provedení samostatné předpažbí a absence montážích lišt na bocích a spodní části, čímž se uživateli otevírají bohaté možnosti individuálních úprav a ladění.

U této moderní samonabíjecí pušky se vynikající konstrukční vlastnosti systému CZ BREN 2 snoubí s působivými balistickými výkony náboje .223 Remington. Výsledkem je výkonná, přesná a spolehlivá zbraň, která nemá srovnatelnou konkurenci.

V ceně zásobník na 10 ran.

Technické parametry

Objednací číslo: 3724-6435-AFKHJDX
Výrobce: Česká zbrojovka Uherský Brod
Kategorie: Ostatní
Dostupnost: Na objednávku
Ráže:: .223 Rem
Stav zbraně: Nové
Zbraň kategorie: B - podléhající povolení

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.