Nerezový kompenzátor ANTREG VULCAN 5,56

Objednací číslo: ANT_VULCAN_komp
3 075 Kč
2 541,18 Kč bez DPH
Na objednávku

Popis produktu

Kompenzátor ANTREG VULCAN M1

Kompenzátor zpětného rázu je navržen pro maximální redukci zpětného pohybu zbraně s ohledem na použití i v tunelových a uzavřených střelnicích. Je vyroben z kaleného nerezového materiálu a upraven povrchovou úpravou Salt Bath Nitriding pro dosažení vysoké povrchové tvrdosti a sytě černé barvy. Zadní část je kalibrována a osazena kuželem pro montáž tlumiče hluku výstřelu, který bude také brzo v nabídce firmy ANTREG. Výrobek je špičkové kvality s ověřeným účinkem.

 

Ráže: 5,56x45 NATO, .223Rem

Závit na ústí: 1/2 - 28 UNEF

Účinnost:

Pro měření byla použita zbraň ANTREG ARS M4 s hlavní délky 12,5", Hmotnost zbraně 3,28Kg. Výsledek měření je průměrem pěti výstřelů bez úsťového zařízení a s nasazeným kompenzátorem ANTREG VULCAN M1 COMP. Pro měření byly použity náboje .223Rem výrobce S&B se střelou FMJ, 55GRS. Redukce zpětného rázu: 43,4%

Výška: 68mm

Max. průměr: 25mm

Hmotnost: 105g

Technické parametry

Objednací číslo: ANT_VULCAN_komp
Výrobce: ANTREG
Kategorie: Příslušenství na dlouhé zbraně
Dostupnost: Na objednávku
Ráže:: .223 Rem | 5,56x45

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.