PPS-43C Radom (Polsko)

Objednací číslo: Sudajev

Výběr z více kusů více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".

9 000 Kč
7 437,60 Kč bez DPH
Na dotaz

Popis produktu

Samonabíjecí puška PPS-43C vychází ze své předlohy slavného sovětského samopalu Sudajeva vzor. 43 (PPS-43), který byl navržen a poprvé zaveden v obklíčeném Leningradu během blokády ve velmi těžkých podmínkách, kdy první prototypy těchto samopalů prošly testováním rovnou na frontě. Zbraň byla proslulá svou spolehlivostí, jednoduchostí a praktickým designem. Tato samonabíjecí varianta je vyráběna v polské továrně Radom a na rozdíl od své samočinné předlohy nestřílí z otevřeného závěru s pevným úderníkem, naopak má samonabíjecí spoušťový mechanismus s bicím kladívkem, odpružený úderník a střílí ze zavřeného závěru. Tato novinka na našem trhu zcela určitě potěší nejednoho nadšence vojenské historie.

Technické parametry

Objednací číslo: Sudajev
Výrobce: Radom
Kategorie: Pušky samonabíjecí
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Ráže: 7,62x25 Tokarev
Stav zbraně: Nové
Zbraň kategorie: B - podléhající povolení

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Mohlo by se vám líbit