Zadní rail pro sklopnou pažbu D-Force TS a AGG

Objednací číslo: DFzadnirail
1 490 Kč
1 231,34 Kč bez DPH
Na objednávku

Popis produktu

Pomocný rail D-Force pro umístění lehkých kolimátorů (např. Aimpoint Micro, Trijicon MRO) nad kryt závěru je výbornou, vysoce kvalitní a přitom mimořádně cenově výhodnou alternativou k aftermarketovým orailovaným krytům závěru.

Přednosti:

Robusní, tuhá, ale přitom velmi lehká konstrukce.
Hmotnost: Neuvěřitelných 41 gramů, čímž drtivě (o stovky gramů) překonává jakákoliv jiná řešení nadzávěrových railů a díky tomu zachovává jednu z úžasných předností pušky Sa58 - velmi nízkou hmotnost!
Rail nikde nepřesahuje do stran. Jeho šířka není nikde větší, než je šířka zbraně! 
Rail je průhledový, tj. lze i s namontovaným railem nouzově používat originální mířidla pušky!
Rail se montuje na pomocný rail integrovaný na základně pažby Tactical Spirit nebo Aggressor. Rail lze namontovat výhradně na zbraň vybavenou těmito typy pažeb!

Popis:

Materiál: Odolný dural 7075 T6, plně CNC frézováno (žádné odlitky!)
Povrch: černěný (elox)
Délka railu: 5 plnohodnotných slotů
Hmotnost: 41 gramů
Únosnost railu: 120 gramů (pro maximální životnost railu a optiky kolimátoru doporučujeme osazení zbraně účinným kompenzátorem D-Force)

 

D-Force je česká značka, specializující se primárně na vysoce kvalitní produkty s přidanou hodnotou, určené zejména pro české zbraně a především určené ke zdokonalení legendární pušky Sa58. Hlavním cílem značky D-Force je nabídnout naprosto nekompromisní kvalitu za ceny dostupné širokému okruhu českých, ale i zahraničních uživatelů.  A protože je D-Force česká značka, jsou produkty D-Force kompletně vyvinuty v České republice, vyráběny v České a Slovenské republice a určeny přednostně česko-slovenským uživatelům a pro česko-slovenské zbaně. Všechny produkty se značkou D-Force mají ultimátní doživotní záruku na výrobní a materiálové vady.

Technické parametry

Objednací číslo: DFzadnirail
Výrobce: D-Force
Kategorie: Sa vz. 58
Dostupnost: Na objednávku

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.